Morpol Technology

Pod nazwą Morpol Technology działa zespół specjalistów pracujących nad projektowaniem i budową urządzeń przetwórczych dla potrzeb całej firmy.

Są to wysokiej klasy inżynierowie posiadający ogromną wiedzę na temat przetwórstwa ryb i procesów wędzenia, których zadaniem jest tworzenie bądź modyfikacja maszyn i urządzeń w celu wykorzystania najnowszych zdobyczy techniki oraz zwiększenia ich uniwersalności i precyzji. Praca tego zespołu przyczynia się do stałej poprawy wydajności oraz poziomu higieny i bezpieczeństwa żywności.

Zadaniem tego zespołu jest ponadto zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń przetwórczych. Dzięki zdolności do szybkiego reagowania i wytwarzania we własnym zakresie części zamiennych Morpol zapewnia sobie wysoki poziom niezawodności dostaw.

Działalność Morpol Technology łączy tradycyjną obróbkę metali z komputerowym projektowaniem i wytwarzaniem przy wykorzystaniu szerokiego spektrum metod produkcji obejmujących między innymi skrawanie, gięcie, frezowanie, spawanie, nawiercanie i formowanie. 

Jesteś zainteresowany pracą w Morpol Laurin? Wyślij swoje CV