Bezpieczeństwo Żywności & Certyfikaty

Bezpieczeństwo żywności & Certyfikaty

Bezpieczeństwo żywności ma pierwszoplanowe znaczenie na każdym etapie przetwórstwa we wszystkich zakładach firmy Morpol. Dla przykładu, główny zakład firmy w Ustce zatrudnia w Dziale Kontroli Jakości aż 50 osób, które dysponują na miejscu własnym laboratorium badawczym.

Bezpieczeństwo żywności ma w firmie znaczenie nadrzędne. Co roku z każdego etapu procesu przetwórstwa, poczynając od surowca aż po produkt pakowany, pobiera się tysiące próbek i poddaje się je kompleksowemu badaniu. Obok monitoringu procesu technologicznego działania te dają pewność, iż Morpol to godny zaufania dostawca firm handlowych i gastronomicznych na całym świecie.

Standardy bezpieczeństwa żywności i higieny procesu produkcji potwierdzają liczne certyfikaty przyznane firmie Morpol w następstwie wielu kontroli prowadzonych w każdym z jej obiektów.


Certyfikaty

Przetwórnie Morpol spełniają najsurowsze normy regulujące różne aspekty działalności w tej branży. Potwierdzają to liczne certyfikaty nadawane przez niezależne instytucje akredytacyjne. Łącznie stanowią dla klientów firmy gwarancję jakości, niezawodności i bezpieczeństwa żywności w odniesieniu do całego asortymentu w ofercie.

Certyfikaty przyznane firmie Morpol:    


Pobierz